01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Sukces Niny Smolarek

Nina Smolarek, uczennica klasy 2D gimnazjum, została laureatką eliminacji regionalnych Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Młodzieży Gimnazjalnej, które odbyły się 31 maja w Oświęcimiu. Gimnazjalistka jest jedną z trzech przedstawicielek naszego powiatu, które awansowały do finału tych prestiżowych zmagań. 8 czerwca w Trzebini Nina zaprezentuje ponownie przygotowane przez siebie teksty: wiersz Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej „Babcia” oraz fragment „Godziny pąsowej róży” Marii Kruger.

Naszej finalistce, pracującej pod kierunkiem polonistki Doroty Cisińskiej, serdecznie gratulujemy               i życzymy tytułu laureatki!

Copyright 2011 Sukces Niny Smolarek. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free