01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

DZIEŃ MATKI

 „…Gdy grunt usuwa się jak kładka

Jest wtedy ktoś, kto trwa do ostatka
Ktoś, kto nie umie zdradzić – Matka…„

26 maja w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa  po Mszy świętej, odbył się krótki program artystyczny poświęcony Matkom.  Uczniowie z klasy 2 c, 2 e oraz chór  szkolny chcieli podziękować Mamom  za trud wychowania, za „…miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca..” za czułość  i za cierpliwość.

 

Wierszem, tańcem i piosenką dziękowały dzieci nie tylko Mamie, ale i Tacie, który zawsze stoi przy swoim dziecku i odgrywa wielką rolę w wychowaniu. A „wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem.” (J.I. Kraszewski).

„Moja mamo cóż Ci życzyć? – 
byś na wszystkich mogła liczyć.
Tacie dodam słowa dwa, 
niech się sto lat dobrze ma! 

Copyright 2011 DZIEŃ MATKI. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free