Czwórbój lekkoatletyczny

W dniu 10 maja 2017 r. na boisku przy ZSG nr 2 w Kętach odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Z naszej gminy przystąpiły do rywalizacji cztery szkoły. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono kolejność drużyn, która przedstawia się następująco:

Dziewczęta    -

ZSG nr 2 Kęty          1006    pkt

ZSG nr 1 Kęty            784      pkt

ZSP nr 3 Kęty             589      pkt

Chłopcy          -               ZSG nr 2 Kęty          742      pkt

ZSP nr 3 Kęty             528      pkt

ZSG Bielany               495      pkt

Drużyna dziewcząt ZSG nr 2 Kęty wystąpiła w składzie: Zuzanna Tuchowska, Karolina Waluś, Martyna Kaczmarczyk, Julia Urbańczyk, Julia Michałowska,  Martyna Kasprzycka, Wiktoria Hrapkowicz, Oliwia Waluś.

Drużyna chłopców ZSG nr 2 Kęty w składzie: Adrian Drewniany, Kacper Gabryś, Eryk Dwornik,   Wojciech Kuźma, Miłosz Zacny, Kamil Hankus, Bartosz Kuźma,  Antoni Hess.

Medale dla najlepszych drużyn ufundowała Gmina Kęty.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników.