01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Nasze wspólne dobro

28 kwietnia 2017 r. odbyła się akademia z okazji zbliżającego się święta Konstytucji 3 maja.

Uroczystość przygotowali: p. Zdzisław Szczupak, p. Jadwiga Majda, p. Jolanta Juras i p. Urszula Młocek, natomiast jako recytatorzy wystąpili przed widzami uczniowie z klasy II b (eksperymentalnej) gimnazjum.

 

Młodzi artyści przypomnieli najważniejsze fakty i postaci historyczne związane z uchwaleniem Konstytucji, ilustrując je odpowiednimi utworami poetyckimi i muzycznymi. W charakterze solistek wystąpiły na scenie niezwykle utalentowane piosenkarki z naszej szkoły: Martina Annoni z kl. III b (eksperymentalnej) gimnazjum, Patrycja Wykrent z kl. I b (innowacyjnej) gimnazjum i Zuzanna Jastrzębska z kl. IV b (ogólnej) szkoły podstawowej. Program został nagrodzony gromkimi brawami ze strony publiczności.

Wydarzenie to upamiętniało doniosłe fakty z historii Polski, kształtując postawy patriotyczne wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijając w nich poczucie odpowiedzialności za nasze wspólne dobro, któremu na imię Ojczyzna.

 Grażyna Małysa

 

Copyright 2011 Nasze wspólne dobro. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free