I MIEJSCE W KONKURSIE PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNYM

24 kwietnia w Szkole Podstawowej w Łękach odbyła się czwarta edycja Konkursu Przyrodniczo-Ekologicznego o Puchar Dyrektora Szkoły pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty. W zmaganiach konkursowych wzięło udział osiem zespołów reprezentujących szkoły podstawowe  Gminy Kęty.

Uczniowie klas szóstych – Karol Łanocha (VI ae), Jonasz Jarosz (VI ae) , Eryk Smektała (VIc) zdobyli I miejsce i tym samym obronili zeszłoroczny tytuł.

Tegoroczny konkurs wymagał od uczniów wykazania się rozległą wiedzą o parkach narodowych, ekologii i umiejętnościami z zakresu posługiwania się przyrządami przyrodnika i mapą – nasi uczniowie odpowiadali bezbłędnie i otrzymali maksymalną ilość punktów.

Copyright 2011 I MIEJSCE W KONKURSIE PRZYRODNICZO-EKOLOGICZNYM. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach