Dwójka w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej

1.03.2017 W Kleczy Dolnej rozegrano Rejonową Gimnazjadę dziewcząt w piłce koszykowej. Zespół z ZSG 2 Kęty, reprezentujący naszą gminę w tych zawodach zajął  wysokie II miejsce.

W zawodach startowały 4 zespoły reprezentujące swoje powiaty: Gimnazjum z Kleczy Dolnej – powiat wadowicki, Gimn. 4 z Olkusza – p. olkuski, Gimn. 3 z Chrzanowa – p. chrzanowski i ZSG 2 Kęty – p. oświęcimski.

W meczu o wejście do finału nasza szkoła zagrała z gimnazjum z Olkusza i wygrała ten mecz zapewniając sobie min. 2 miejsce. W finale „dwójka” mimo ogromnej determinacji i walki sportowej uległa zespołowi z Chrzanowa (wynik końcowy 22:35).

Skład zespołu: K. Moskal, K. Jóźwin, M. Kos, K. Kubińska, A. Sikora, N. Gurbiel, W. Skrzypek, D. Doroszko, N. Tomaszewska. Opiekun Andrzej Dudek.

Copyright 2011 Dwójka w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach