04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Gminna Gimnazjada w piłce siatkowej chłopców 2.03.2017r.

Zawody odbyły się 2 marca w kęckiej hali OSiR. W zawodach startowało 7 szkól z naszej gminy : ZSG 1 i 2 Kęty, ZSP 3 Kęty, ZSP Bulowice oraz Witkowice, ZSG Nowa Wieś i PZ nr 11. Zespoły podzielono na dwie grupy w których grano systemem „każdy z każdym”. Dwa zespoły rozstawiono ZSG1 i 2 Kęty. I te dwa zespoły wygrały swoje grupy bez straty seta awansując do finału zawodów.

Grupa I: ZSG 2 Kęty, PZ nr 11, ZSG Nowa Wieś i ZSP Witkowice,

Grupa II: ZSG 1 Kęty, ZSP Bulowice i ZSP 3 Kęty.

Drugie miejsca w grupach zajęły drużyny: PZ nr 11 i ZSP 3 Kęty

W meczu o III m-ce lepszym okazał się zespół z „Wyspiana” wygrywając 2:0 w setach do             17 i 13.

W finale gdzie prym w obu zespołach wiedli zawodnicy „Kęczanina” wygrała drużyna ZSG nr 1 Kęty po zaciętym meczu wynikiem 2:1 w setach 24-26,25-20,18-16 i to ona reprezentowała naszą gminę w rozgrywkach powiatowych.