W dniu 30.11.2016r. na hali sportowej w Brzeszczach odbyły się Małopolskie Igrzyska Młodzieży w Drużynowym Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Drużyny szkolne z  województwa małopolskiego rywalizowały w biegu sprinterskim /60m/, w rzucie piłka lekarską /2kg/, w skoku w dal oraz w biegu sztafetowym (6 x 150 m). Po zaciętej rywalizacji,  kolejność drużyn, która przedstawia się następująco:

Dziewczyny

SP nr 1 Osiek - 176 pkt

ZSG nr 2 Kęty159 pkt

SP nr 91 Kraków- 157 pkt

SP nr 4 Oświęcim- 139 pkt

SP Skidziń- 101 pkt

SP nr 4 Andrychów- 96 pkt

Chłopcy          -

SP nr 4 Andrychów- 168 pkt

ZSG nr 2 Kęty -162 pkt

ZSP Bulowice- 147 pkt

SP nr 91 Kraków- 120 pkt

SP nr 4 Oświęcim- 117 pkt

SP Skidziń- 113 pkt

Drużyna dziewcząt ZSG nr 2 Kęty wystąpiła w składzie: Julia Michałowska, Kornelia Kopańska, Karolina Kowalczyk, Martyna Kasprzycka, Julia Augustyńska, Klaudia Klimczyńska, Wiktoria Hrapkowicz, Zuzanna Tuchowska, Karolina Waluś, Martyna Kaczmarczyk.

Drużyna chłopców ZSG nr 2 Kęty w składzie: Igor Pudełko, Bartosz Kuźma, Piotr Wykrent, Antoni Hess, Adrian Drewniany, Kacper Gabryś.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom uzyskanych wyników.

Copyright 2011 Małopolskie Igrzyska Młodzieży w Drużynowym Halowym Wieloboju Lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach