01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Gimnazjaliści w teatrze "Banialuka"

8 i 10 listopada uczniowie klas 2C i 2D mieli możliwość obejrzenia niezwykłego przedstawienia zrealizowanego przez artystów bielskiego teatru "Banialuka" na podstawie komedii Williama Szekspira "Sen nocy letniej". Ta niezwykła inscenizacja łączyła występy aktorów i lalek, wspaniałą muzykę (w tym piosenki), wyjątkową grę świateł oraz nowatorskie pomysły inscenizatorskie. Polecamy spektakl wszystkim gimnazjalistom - dwie godziny świetnej zabawy zapewnione!

Copyright 2011 Gimnazjaliści w teatrze "Banialuka". Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free