Ekoszkoła- akcja zbiórki telefonów rozpoczęta

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem:„Oddaj zużyty telefon komórkowy, atrakcyjne nagrody czekają.”

Samorząd Szkolny Gimnazjum będzie prowadził zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny nie ma żadnego znaczenia. Telefony te zostaną przekazane do profesjonalnego recyklingu.

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak ołów oraz kadm i są zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby.

Szkoły które uzyskają najlepsze przeliczniki ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zacznijmy porządkowanie i sprzątanie świata od własnego biurka i otoczenia.

DZIĘKUJEMY ZA EKOLOGICZNA POSTAWĘ I LICZYMY NA WASZĄ WSPÓŁPRACĘ

Samorząd Szkolny z opiekunami

Szczegółowe informacje u pani Moniki Kojder

Copyright 2011 Ekoszkoła- akcja zbiórki telefonów rozpoczęta . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach