01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Pasowanie na ucznia w Kęckiej Dwójce

Dzień 7 października 2016 zapewne na zawsze zostanie w pamięci uczniów klas pierwszych i ich rodziców. W tym dniu, zostali oni przyjęci w poczet braci uczniowskiej naszej szkoły. Uroczystość zaszczycili swym przybyciem Burmistrz Miasta Kęty p. Krzysztof Jan Klęczar, kierownik Kancelarii Burmistrza p. Edyta Sysak oraz radny Kęt p. Wiesław Gawęda.

 Na początek, Dyrektor Szkoły p. Maria Koperska przywitała wszystkich gości i zgromadzonych uczniów z rodzicami, a następnie w takt poloneza na salę przybyły pierwszaki. Starsi uczniowie przywitali swych młodszych kolegów, zapewniając o pomocy i przyjaźni, a później młodzi adepci zaprezentowali swoje umiejętności. Były wiersze, piosenki i zagadki. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie i decyzją pani Dyrektor zostały dopuszczone do ślubowania. Wielkim ołówkiem w obecności Sztandaru Szkoły, pani Dyrektor pasowała na ucznia wszystkich pierwszoklasistów. Nie ukrywając wzruszenia, ślubowali również przedstawiciele rodziców. Na koniec wręczono pierwszakom drobne upominki.

Uczniów przygotowały wychowawczynie klas : mgr Lucyna Kadłubicka i mgr Halina Kusak.

Copyright 2011 Pasowanie na ucznia w Kęckiej Dwójce. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free