NABORY DO CZWARTEJ KLASY SPORTOWEJ W DWÓJCE

Dyrekcja SP 2 Kęty oraz Komisja Rekrutacyjna przypomina o testach naborowych do czwartej klasy o profilu sportowym. Pragniemy potwierdzić, że mimo stanu pandemii wszystkie terminy testów są zachowane.

Terminy testów sprawnościowych:

3.06.2020r. (I termin)  godzina 15.30 sala SP 2 Kęty

10.06.2020r. (II termin) godzina 15.30 sala SP 2 Kęty.

Każdy uczestnik powinien posiadać strój sportowy i obuwie zmienne.

Testy przeprowadzane będą z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

Dla wszystkich Państwa, a zwłaszcza tych niezdecydowanych, przedstawiam poniższy link, zawierający informacje o klasie sportowej oraz zalety nauki w takim zespole klasowym.

Proszę przeczytać i jeszcze raz się zastanowić. Można również przyjść z dzieckiem, by sprawdziło się na testach, zapytać nauczycieli rekrutujących do klasy, jeśli macie Państwo jakieś wątpliwości, czy obawy, związane z obecną sytuacją w kraju.

www.kety.pl/REKRUTACJA-DO-KLASY-IV-SPORTOWEJ-15242.html

W załączniku jeszcze plakat i wklejka do prezentowanej powyżej treści o terminach testów. Pozdrawiam Anna Pustelnik.

www.sp2.edukacja.kety.pl

Copyright 2011 NABORY DO CZWARTEJ KLASY SPORTOWEJ W DWÓJCE. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach