01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

KONKURS PLASTYCZNY „Ekologiczna postać pani Wiosny”

W celu rozwijania zdolności i talentów plastycznych oraz kształtowania kreatywności i wyobraźni ekologicznej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Monte Cassino w Kętach  zorganizowany został  konkurs ogólnopolski pt. „Ekologiczna postać pani Wiosny” w ramach ,,Dnia Talentów”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci 5-6 letnich (dzieci przedszkolne) oraz dla uczniów klas od I-III szkół podstawowych. W sumie na konkurs wpłynęło 49 prac z całej Polski. Wszystkie nadesłane  prace były bardzo ciekawe i kolorowe, wykonane różnymi technikami: kredkami, pisakami, farbami oraz pastelami. Wśród prac znalazły się wycinanki, wyklejanki z bibuły, cekinów, wełny oraz produktów naturalnych. Oryginalność pomysłów zasługuje na wielkie uznanie. Wszystkie prace wykonane były z ogromną starannością, zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ogromnie trudno było wybrać spośród prac tylko tę najlepszą trójkę oraz wyróżnienie.  W myśl  zasad konkursu jury w składzie: Dyrektor SP nr 2 w Kętach - mgr Maria Koperska, Nauczyciel SP nr 2 w Kętach - mgr Anna Szczerba, Nauczyciel SP nr 2 w Kętach - mgr Jadwiga Adamczyk, Nauczyciel plastyki  SP nr 2 w Kętach - mgr Ewa Sikora ustaliło następujące wyniki konkursu:     

5-6 latki (dzieci przedszkolne)                                                                                                                     

I miejsce:  Wiktoria Kabza 6 lat,  Przedszkole Miejskie nr 15 w Łodzi, opiekunowie: Beata Karasińska, Iwona Swoboda.

II miejsce: Antonina Pieronkiewicz 6 lat, Przedszkole nr 5 w Ustroniu, opiekun: Jolanta Sieroń.

III miejsce: Liliana Góralska 5 lat,  Miejskie Przedszkole nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół w Płocku, opiekun: Małgorzata Grabowska.

Wyróżnienie: Lena Opara 6 lat, Szkoła Podstawowa w Rogowicach z Oddziałem Przedszkolnym, opiekun: Emilia Packa.

Szkoła Podstawowa klasy I-III  

I miejsce: Edyta Gruszecka klasa II, Świetlica szkolna, Szkoła Podstawowa nr 36 w  Bielsku- Białej, opiekun: Magdalena Wrucha.

II miejsce: Livia  Ciesielska klasa I, Szkoła Podstawowa nr 9 w Nowym Sączu,opiekun: Beata Piotrowicz.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!! Nagrody zostaną przesłane pocztą.

 

Copyright 2011 KONKURS PLASTYCZNY „Ekologiczna postać pani Wiosny”. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free