01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

NAUKA INNA NIŻ ZAWSZE

W związku z pandemią koronawirusa zmieniło się kształcenie dzieci. Nauczyciele, uczniowie i rodzice musieli przestawić się na nowy sposób komunikowania. W klasach 1-3 nauczyciele również przeszli na zdalne nauczanie. Kontaktują się ze swoimi uczniami oraz rodzicami przez mobidziennik, przesyłają różne zadania do wykonania. Uczniowie są bardzo zaangażowani w wykonywanie zadań. Do nauczycieli wracają informacje o wykonanych pracach w formie zdjęć wykonanych zadań w zeszytach czy zdjęć  prac plastycznych. Zapraszamy do galerii zdjęć, aby podziwiać zdolności naszych uczniów.

Dochodzą nas sygnały od uczniów, że tęskną za rówieśnikami oraz za tradycyjną formą nauczania. Trudno przewidzieć, kiedy nastanie normalność. Trzeba przetrzymać ten trudny okres i mieć nadzieję, że może niedługo wszystko wróci do normy

klasa 2 a,b,c,d

Copyright 2011 NAUKA INNA NIŻ ZAWSZE. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free