01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Bliskie spotkania z mitologią uczniów klas 5a i 5c – prace w ramach nauczania zdalnego

Przed wprowadzeniem nauczania zdalnego uczniowie klas 5a i 5c uczyli się tworzyć projekty związane z mitologią. Efekty pracy można było oglądać na szkolnym korytarzu oraz w galerii zdjęć artykułu znajdującego się na naszej stronie.

Nabyte umiejętności zaowocowały wyjątkowymi pracami wykonanymi już w ramach nauczania zdalnego.

Pięknych projektów powstało naprawdę wiele. Nie sposób opublikować wszystkich, ale zapraszam do obejrzenia losowo wybranych map podróży Odysa ( na podstawie lektury „Przygody Odyseusza”) oraz rysunków nawiązujących do mitu o wojnie trojańskiej.

Dorota Cisińska

Copyright 2011 Bliskie spotkania z mitologią uczniów klas 5a i 5c – prace w ramach nauczania zdalnego. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free