01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Bliskie spotkania z mitologią - obejrzyj galerię prac uczniów klas 5a i 5c

Na korytarzu II piętra od kilku tygodni możemy podziwiać wyjątkowe prace plastyczne powstałe na zajęciach języka polskiego prowadzonych przez Dorotę Cisińską w klasach 5a i 5c. Znane motywy mitologiczne zostały ujęte w formę plakatów oraz komiksów. Powstały też "plotkarskie" czasopisma, z których możemy się na przykład dowiedzieć o zaginięciu Cerbera, odkryciu Posejdona lub zobaczyć zdjęcie Afrodyty wychodzącej z kliniki chirurgii plastycznej... Zapraszamy do obejrzenia tej interesującej galerii.

 

Copyright 2011 Bliskie spotkania z mitologią - obejrzyj galerię prac uczniów klas 5a i 5c. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free