01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Turniej Szachowy 2020

4  lutego  uczniowie naszej szkoły mieli okazję zmierzyć się w wyjątkowych zawodach, a mianowicie w Szkolnym Turnieju Szachowym. Do rozgrywek zgłosiło się wielu miłośników szachów.  Uczestnicy podzieleni zostali na trzy kategorie wiekowe.

 W grupie klas  odszych w Turnieju  Szachowym wzięło  udział 38 osób, grupa klas 4-6 liczyła 18 uczestników, natomiast w grupie klas najstarszych było 14 chętnych. Nad całością czuwał główny sędzia turnieju p. wicedyrektor Bogdan Guzik. W wyniku rozgrywek wyłoniono zwycięzców:


Klasy 1-3

1 miejsce: Miłosz Handzlik, klasa 3b
2 miejsce: Aleksandra Gardyńska, klasa 3a
3 miejsce: Igor Matusiak, klasa 2a
4 miejsce: Roksana Ramenda, klasa 3a

Klasy 4-6
1 miejsce: Piotr Schimke, klasa 6b
                 Mikoł
aj Borkowski 4b
2 miejsce: otrzyma jeden z wyżej wymienionych graczy
3 miejsce: Jeremiasz Jarosz, klasa 6a
4 miejsce: Bartosz Oczko, klasa 5a

Klasa 7-8
1 miejsce: Bartosz Kuź
ma, klasa 8b
2 miejsce: Michał Klęk, klasa 8b
3 miejsce: Antonii Hess, klasa 8b
4 miejsce: Piotr Wykrent, klasa 8b

Zwycięzcy wezmą udział w V Turnieju Szachowym Dyrektora Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi, który odbędzie się 09.03.2020 r. (tj. poniedziałek), w Szkole Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Nowej Wsi.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia!

Copyright 2011 Turniej Szachowy 2020. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free