01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Przedszkolaki w bibliotece

4 marca  2020 r. naszą bibliotekę szkolną odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 9 w Kętach.  Dzieci z grupy V dowiedziały się, co można robić w bibliotece, czym jest czytelnia, jak prawidłowo czytać książki i je wypożyczać. Każdy z zainteresowaniem wysłuchał opowiadania pt.  „Kubuś i przyjaciele, bajki 5 minut przed snem” na temat dobrych manier. Dobre maniery obowiązują nie tylko przy stole, ale i w życiu codziennym. Wszyscy przyznali, że od przyszłego roku chętnie zapiszą się do biblioteki.

Copyright 2011 Przedszkolaki w bibliotece. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free