01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Wyjście do księgarni

25 lutego 2020 r., we wtorek, uczniowie klasy II b wzięli udział w warsztatach organizowanych przez księgarnię TUCZYTAM w Kętach. Tematem spotkania była prezentacja książki Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) oraz jej kontynuacji Nowe przygody dziesięciu skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Organizatorka spotkania przeczytała fragment książki i przybliżyła sylwetkę autorki - Justyny Bednarek oraz ilustratora – Daniela de Latour. Następnie dzieci aktywnie brały udział w przygotowanych konkurencjach: rzut skarpetką do „pralki”, dopasowanie „niedoparek” w pary czy wyszukiwanie ukrytych skarpetek w zakamarkach księgarni. To tylko wybrane atrakcje w  jakich uczestniczyły dzieci.
            Każdy zgodnie stwierdził, że tak zaprezentowana lektura każdego zachęci do jej przeczytania!

Copyright 2011 Wyjście do księgarni. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free