Walentynki

Walentynki można obchodzić rozmaicie. My, czyli uczniowie klasy IIIc z paniami:Alicją Gąsiorek i Natalią Paw wybraliśmy się do Domu Kultury na spektakl oparty na uwspółcześnionej wersji baśni braci Grimm pt. „Jaś i Małgosia”.

Pomysłowe kostiumy, ciekawa aranżacja i brawurowa gra aktorów spodobały się wszystkim małym widzom. Ze szczególną przyjemnością oglądaliśmy na scenie uczniów naszej szkoły: Natalię Nikiel i Justynkę Ledwoń w rolach tytułowych bohaterów, a także Amelkę i Justynkę jako siostry czarownice. Niektóre dzieci z klasy IIIc po obejrzeniu przedstawienia zamarzyły , aby we wrześniu zgłosić się na nowy nabór do grupy teatralnej „Bajdurki”, od wielu lat z sukcesami prowadzonej przez panią Marylę Karaim.

Życzymy małym aktorom rozwijania swoich talentów i równie udanych spektakli, jak „Jaś i Małgosia”!