01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Bale w karnawale

Jak co roku uczniowie klas I-III wzięli udział w balu karnawałowym. Tuż przed feriami mały budynek naszej szkoły opanowały księżniczki, smoki, kowboje, kotki, rycerze, którzy przyszli po to, by się dobrze bawić. Uśmiechom nie było końca podczas tańców i zabaw do największych hitów. Zabawę rozpoczęła zbiórka na „pokładzie samolotu”, który zabrał wszystkich na niezapomniany lot do karnawałowej krainy. Dzięki tej wyprawie dzieci poznały nowe układy taneczne oraz miały okazję podziwiać ukryte talenty taneczne swoich koleżanek i kolegów. Bal był dla dzieci niezapomnianym wydarzeniem, o którym pewnie jeszcze nie raz usłyszymy we wspomnieniach na szkolnym korytarzu.

Jadwiga Adamczyk

Copyright 2011 Bale w karnawale. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free