01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

FERIE, FERIE I PO FERIACH !!!

Ferie to dla uczniów czas wolny od zajęć obowiązkowych. Czas, który trzeba mądrze i ciekawie zagospodarować. W tym roku rodzice i dzieci wybierali oferty proponowane m.in. przez Dom Kultury w Kętach, Parafię Najświętszego Serca Pana Jezusa czy Beskid Team. Dopełnieniem propozycji były wycieczki zorganizowane przez nauczycielki Szkoły Podstawowej, panią Lucynę Kadłubicką i Alicję Gąsiorek dla młodszych dzieci szkolnych.

W dniu 5 lutego 33 uczniów wyjechało do Gojumpu w Bielsku-Białej, by tam z niezwykłą energią szaleć na trampolinach, huśtać się na linach, wykonywać salta i inne ewolucje akrobatyczne. W czwartek 6 lutego uczniowie wzięli udział w wyjeździe do kina „Helios” na film pt.”Doktor Dolittle”. Z zainteresowaniem dzieci i … panie oglądały historię ekscentrycznego doktora John Dolittle (Downey Jr.), słynnego naukowca i lekarza weterynarii w wiktoriańskiej Anglii i jego przygody w otoczeniu menażerii swych egzotycznych zwierząt. Po filmie wesoła ferajna (czytaj: nasi podopieczni) wróciła do Kęt.

 Trochę ruchu w sali gimnastycznej i kontynuacja zabawy. Tym razem był to udział w zajęciach detektywistycznych prowadzonych przez Fabrykę Kreatywności. W dużym skupieniu dzieci rozwiązywały niczym Sherlock Holmes pasjonujące zagadki prowadzące do odnalezienia skrzyni skarbów. Dwa dni rozrywek minęły szybko i bezpiecznie, a dzięki dofinansowaniu z Urzędu Gminy również tanio.

Copyright 2011 FERIE, FERIE I PO FERIACH !!! . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free