01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Awans dwójki do powiatu w mini piłce koszykowej

12.02.2020r. w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Kętach odbyły się gminne eliminacje Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce dziewcząt i chłopców. Organizatorami zawodów były SP nr 2 Kety (T. Sysak, A. Pustelnik) oraz SP nr 3 Kęty (A. Sordyl i B. Sikora). Do rywalizacji zgłosiły się SP nr 2 i 3 w Ketach oraz ZSP Witkowice.  Sędzią głównym i inicjatorem zawodów był Pan Tomasz Sysak.

W kategorii dziewcząt rywalizowały dziewczęta z SP 2 i SP 3 Kęty. W rozegranych czterech kwartach zdecydowanie lepszy okazał się zespół z dwójki.

W rywalizacji chłopców zmierzyły się 3 szkoły, z których najlepszy okazał się zespół z SP 2 Kęty, II m wywalczył zespół z SP 3 Kety, który po walce zwyciężył zespół z Witkowic.

Zespoły uczestniczące w rozgrywkach nagrodzone zostały pamiątkowymi medalami, które ufundowała Gmina Kęty.

 

Wyniki poszczególnych spotkań:

Dziewczęta :

SP 2 Kęty - SP 3 Kęty          24 : 4

Chłopcy:

SP 2 Kęty - SP Witkowice   14:2

SP 2 Kęty - SP 3 Kęty          25 : 9

SP 3 Kęty - SP Witkowice    6 : 0  

Awans do zawodów powiatowych w kategorii dziewcząt i chłopców uzyskały drużyny z SP 2 Kęty.

Skład zespołu SP 2 Kęty dziewcząt: Julia Hrapkowicz, Annoni Fabiana, Krzywdziak Nikola, Sordyl Emilia, Stojek Emilia, Mielec Kinga, Kudziełko Paulina, Nycz Zofia, Pudełko Magdalena, Kijas Amelia, Prochownik Patrycja. Opiekun: Anna Pustelnik

Skład zespołu SP 2 Kęty chłopców: Talik Konrad, Olbrzymek Filip, Kosowski Kamil, Tomala Przemysław, Wilk Tomasz, Rychły Szymon, Madej Tymon, Wawak Kacper, Pieczara Michał, Adamczyk Miłosz, Dyczkowski Jakub, Penkala Antoni. Opiekun: Tomasz Sysak

Organizatorzy zawodów bardzo dziękują Dyrekcji SP 3 Kęty za udostępnienie zmodernizowanego obiektu sportowego do szkolnych rozgrywek oraz Gminie Kęty za ufundowanie okazjonalnych medali dla startujących dzieci.

Copyright 2011 Awans dwójki do powiatu w mini piłce koszykowej. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free