01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Jedną z uroczystości na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych jest Święto Babci i Dziadka.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, 

każdemu dziecku w życiu potrzeba. 

Znana to para, bardzo kochana, 

przez wszystkie dzieci jest szanowana"

23.01.2020 r. uczniowie klasy I b zorganizowali spotkanie ze swoimi babciami i dziadkami. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Chciały w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za okazaną opiekę i miłość, bo „ ..u babci, u dziadka troski gdzieś znikają…”.

W tym szczególnym dniu uczniowie klas 1 a, 1 c i 1 d również pamiętali o Babciach i Dziadkach. Wspólnie ze swoimi paniami przygotowały krótki występ, złożyły piękne życzenia, a następnie zaprosiły na warsztaty czekoladowe. Nie można było sobie wyobrazić bardziej smakowitego spotkania. Unoszący się wszędzie zapach prawdziwej czekolady porwał nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Uczestnicy zapoznali się z surowymi ziarnami kakao, dowiedzieli się, w jakim kraju rosną drzewa kakaowe oraz dlaczego kakao jest tak ważne w diecie każdego człowieka. Dzieci ze swoimi gośćmi samodzielnie przygotowały pudełeczko pyszności dodając naturalne dodatki: ziarna, zboża, suszone owoce. Był to idealny prezent, gdyż nie ma nic piękniejszego niż wspólnie słodko spędzony czas…

 
Copyright 2011 Jedną z uroczystości na stale wpisaną w repertuar imprez szkolnych jest Święto Babci i Dziadka. . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free