01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Wywiad ze znanym sportowcem - prezentacje uczniów klasy 5c

W środę 8 stycznia uczniowie klasy 5c zaprezentowali przygotowane w grupach wywiady telewizyjne ze znanymi polskimi sportowcami.  Prezentacje poprzedziła lektura wiersza Kazimierza Wierzyńskiego "Skok o tyczce", a następnie dyskusja na temat wybitnych przedstawicieli rodzimego sportu. Uczniowie wraz z polonistką Dorotą Cisińską wybrali cztery postacie, zapoznali się z ich dokonaniami, by odegrać scenkę wywiadu. Mogliśmy wysłuchać rozmów z Władysławem Kozakiewiczem, Adamem Małyszem, Piotrem Gruszką oraz Pawłem Fajdkiem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tej ciekawej lekcji:)

Copyright 2011 Wywiad ze znanym sportowcem - prezentacje uczniów klasy 5c. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free