01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Klasy 4b i 7c na spektaklu w "Banialuce"

 13 grudnia uczniowie klas 4b i 7c wraz z wychowawczyniami oraz nauczycielem wspomagającym udali się do Teatru Lalki i Aktora "Banialuka" w Bielsku-Białej celem obejrzenia spektaklu opartego na "Opowieści wigilijnej" Charlesa Dickensa. Jak zawsze w tym teatrze inscenizatorzy zachwycili nas bogactwem form scenicznych, piękną muzyką oraz niezwykłymi kostiumami. Najważniejszy był jednak przekaz płynący ze sceny - każdy powinien cieszyć się atmosferą świąt i dzielić się tą radością  z innymi. Czego życzymy wszystkim.

 

Copyright 2011 Klasy 4b i 7c na spektaklu w "Banialuce". Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free