Sukces akcji „I ty możesz pomóc”

Nasza szkoła wzięła udział w zbiórce na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku Białej.  Akcji przodowało hasło „I ty możesz pomóc” a jej celem było również  kształtowanie    u dzieci postawy przyjaciela zwierząt.

Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim tym, którzy przynieśli najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt, schronisko pozyskało wiele  artykułów: karmę dla psów i kotów, koce, posłania, legowiska, miski, smycze, zabawki, żwirek do kuwet. Uczniowie szkoły bardzo chętnie  zaangażowali się w zbiórkę.  Aktywny udział w przedsięwzięciu pomoże podopiecznym schroniska przetrwać zimę. Cieszymy się że poruszyliśmy WASZE SERCA!  Dziękujemy!