01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Sukces akcji „I ty możesz pomóc”

Nasza szkoła wzięła udział w zbiórce na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku Białej.  Akcji przodowało hasło „I ty możesz pomóc” a jej celem było również  kształtowanie    u dzieci postawy przyjaciela zwierząt.

Dzięki uczniom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim tym, którzy przynieśli najpotrzebniejsze rzeczy dla zwierząt, schronisko pozyskało wiele  artykułów: karmę dla psów i kotów, koce, posłania, legowiska, miski, smycze, zabawki, żwirek do kuwet. Uczniowie szkoły bardzo chętnie  zaangażowali się w zbiórkę.  Aktywny udział w przedsięwzięciu pomoże podopiecznym schroniska przetrwać zimę. Cieszymy się że poruszyliśmy WASZE SERCA!  Dziękujemy!

Copyright 2011 Sukces akcji „I ty możesz pomóc”. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free