01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Dyskoteka andrzejkowa

             Listopadowe, długie wieczory  sprzyjają  chęci do dobrej zabawy, która poprawi humory w czasie jesiennej pluchy. 27 listopada Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował dyskotekę andrzejkową  dla uczniów naszej szkoły.

Sala gimnastyczna od godziny 16.00-18.00 wypełniona była po brzegi. Najnowsze przeboje porywały do tańca całą społeczność szkolną. Na parkiecie królował szyk i elegancja, a pozytywna energia, uśmiech i radość towarzyszyły młodym ludziom do końca wspólnej zabawy.

 Dziękujemy za organizację udanej imprezy  i wszystkim za przybycie :) 

 

Copyright 2011 Dyskoteka andrzejkowa. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free