DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SP2 KĘTY

25 listopada dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach obchodziły uroczyście Dzień Pluszowego Misia.

W tym dniu każde dziecko przyniosło do szkoły swojego ukochanego misia. Umilając sobie wspólnie spędzany czas uczniowie śpiewali piosenki, rozwiązywali rebusy i wesoło tańczyli. Dzieci dowiedziały się też, jakie mają zwyczaje niedźwiadki  i co lubią  jeść. W czasie zajęć dzieci poznały historię pluszowego misia.
          Ostatnim punktem tego spotkania było rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel miś”. Prace oceniane były w trzech grupach wiekowych.  Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Oceniane były walory estetyczne, pomysłowość i oryginalność wykonanych prac. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców konkursu.

KLASY I

1  miejsce – Wykręt Laura kl. Ic
2  miejsce – Bilik Emilia kl. Ic
3  miejsce – Sabała Wiktoria kl. Ia