01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SP2 KĘTY

          25 listopada dzieci z klas I-III Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach obchodziły uroczyście Dzień Pluszowego Misia.  

        W tym dniu każde dziecko przyniosło do szkoły swojego ukochanego misia. Umilając sobie wspólnie spędzany czas uczniowie śpiewali piosenki, rozwiązywali rebusy i wesoło tańczyli. Dzieci dowiedziały się też, jakie mają zwyczaje niedźwiadki  i co lubią  jeść. W czasie zajęć dzieci poznały historię pluszowego misia.
          Ostatnim punktem tego spotkania było rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Mój przyjaciel miś”. Prace oceniane były w trzech grupach wiekowych.  Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Oceniane były walory estetyczne, pomysłowość i oryginalność wykonanych prac. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców konkursu.


KLASY I

1  miejsce – Wykręt Laura kl. Ic
2  miejsce – Bilik Emilia kl. Ic
3  miejsce – Sabała Wiktoria kl. Ia

KLASY II

1  miejsce – Gałuszka Szymon kl. IIa
2  miejsce – Kaczmarczyk Sonia kl. IIb
3  miejsce – Szymańska Aleksandra kl. IIa

KLASY III

1  miejsce – Drzazga Oliwia kl. IIIa
2  miejsce – Brożek Oskar kl. IIIc
3  miejsce – Gabryś Oliwier kl. IIIa

 

Copyright 2011 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SP2 KĘTY. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free