01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Sukces uczennicy naszej szkoły !

Dnia 4 listopada 2019r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wiśniczu odbyły się przesłuchania konkursowe XVII Festiwalu „ Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki”. Konkurencja była ogromna, przesłuchania trwały cały dzień. W konkursie brały udział uczennice naszej szkoły: Zuzanna Jastrzębska i Renata Anetska. Zuzanna Jastrzębska wykonała piosenkę Haliny Młynkowej pt. „Za wolność” a Renata Anetska piosenkę pt. „Niepodległa” autorstwa Janusza Szczepkowskiego.

Do finału zakwalifikowała się Zuzanna Jastrzębska. Koncert Laureatów odbył się 11 listopada w Sali Rycerskiej Wiśnickiego Zamku. Zuzia zdobyła tam trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej ( 11 – 13 lat). Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright 2011 Sukces uczennicy naszej szkoły !. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free