01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Niezwykłe spotkanie z wierszami Juliana Tuwima

31 października uczniowie klas 5a i 5c wybrali się do Teatru Lalek „Banialuka”, by obejrzeć pełne humoru przedstawienie muzyczne oparte na znanych wierszach Juliana Tuwima. Było to niezwykłe, zaczarowane spotkanie ze znanymi postaciami, jak Dyzio Marzyciel, Słoń Trąbalski czy Zosia Samosia. Usłyszeliśmy też między innymi „Lokomotywę”, „Abecadło”, „Okulary”, „Ptasie radio”. W spektaklu nie zabrakło bajkowej scenografii oraz musicalowych efektów, jak w przypadku interpretacji wiersza „Do krytyków”. To niezwykłe przestawienie polecamy nie tylko dzieciom, każdy odnajdzie w nim coś dla siebie.

Copyright 2011 Niezwykłe spotkanie z wierszami Juliana Tuwima. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free