01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Uczniowie klas I-III powitali jesień z przytupem!

Dzieci wzięły udział w „Jesiennym turnieju” przygotowanym przez opiekunki samorządu klas I-III p. I. Pukowiec, p. J. Adamczyk oraz p. J. Maciejczyk. Turniej dał okazję popisać się  uczniom wiedzą oraz sprawnością fizyczną.  Wiedza na temat skarbów jesieni, kolorów liści i zachowań zwierząt była na wagę złota, tak jak umiejętność poruszania się pomiędzy przeszkodami z kasztanem na łyżce! Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem podjęły się przygotowanych dla nich zadań oraz mogły liczyć na wspaniały doping koleżanek i kolegów.

Copyright 2011 Uczniowie klas I-III powitali jesień z przytupem! . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free