01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Dzień chłopaka! Klasy drugie a i b

30 września chłopcy z klasy IIa i IIb obchodzili swoje święto na wesoło. Wielka niespodzianka czekała na uczniów tej klasy w poniedziałkowe popołudnie. Dziewczynki wraz ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły chłopców do wspólnej zabawy, podczas której nasi „mężczyźni” musieli wykazać się różnymi umiejętnościami. Mnóstwo śmiechu i radości towarzyszyło w tym dniu dzieciom podczas zabaw. „Zaczarowany worek” pełen prezentów do odgadnięcia,  pudło przebrań (nie tylko męskich) i fantazyjne portrety idealnych partnerów pokazały, że dzieci mają wielką wyobraźnię i  nie boją się nowych wyzwań. Każdy chłopak został obdarowany pięknym prezentem i wychodził do domu z wielkim uśmiechem na twarzy.

Copyright 2011 Dzień chłopaka! Klasy drugie a i b. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free