01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Dzień Chłopaka w naszej szkole

 30 września obchodzony jest  Dzień Chłopaka. W tym dniu Samorząd Uczniowski  zorganizował w naszej szkole  „dzień słodkości”.

Już od samego rana unosił się po całej szkole niesamowity  aromat. Podczas przerw  przy stoisku z łakociami ustawiały się  długie kolejki. Sprzedawano galaretki i ciasta upieczone przez uczniów lub rodziców uczniów.

Wszystko tak świeżutkie i pyszniutkie, że nikt nie potrafił koło stoiska przejść obojętnie.  Opiekunowie Samorządu  Uczniowskiego pani Magdalena Prus,  pani Natalia Mateja i pan Łukasz Grzywa czuwali, by nikt nie odszedł  z  pustymi rękami.

Wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie bardzo dziękujemy.

Chłopcom z okazji ich święta składamy na łamach naszej strony najserdeczniejsze życzenia!

 

Copyright 2011 Dzień Chłopaka w naszej szkole. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free