01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Rusza projekt „Artystą być... 2019”

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Informuję, iż Burmistrz Gminy Kęty zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Kęty do wzięcia udziału w konkursie „Artystą być… 2019”.
Uczestnicy będą się zmagać w trzech kategoriach konkursu: plastyczno–literackiej, wokalno–instrumentalnej oraz taneczno–teatralnej. Po zakończonych eliminacjach, które planowane są w dniach 5 i 12 października 2019 r. w Domu Kultury w Kętach, laureaci konkursu wezmą udział w warsztatach artystycznych. Wyniki warsztatów zostaną zaprezentowane na Gali Finałowej konkursu, planowanej w dniu 27 listopada 2019 r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach.

Dziecko do konkursu zgłaszają rodzice/opiekunowie, którzy wypełniają kartę zgłoszenia oraz dostarczają materiały w formie wskazanej w regulaminie do wychowawcy klasy w nieprzekraczalnym terminie 25 września. Opiekę nad dziećmi podczas występów eliminacyjnych w Domu Kultury także zapewniają rodzice/opiekunowie.

Szkoła jedynie pośredniczy w przekazaniu wypełnionych kart zgłoszeń oraz materiałów do Domu Kultury w Kętach oraz koordynuje zajęcia laureatów (warsztaty).

Regulamin oraz karta zgłoszenia wraz z odpowiednimi zgodami znajduje się w załączniku lub na stronie internetowej gminy.

Koordynatorka konkursu

Dorota Cisińska


Formularz zgłoszeniowy (PDF)

Regulamin (PDF)

Copyright 2011 Rusza projekt „Artystą być... 2019”. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free