01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Nowy rok szkolny 2019/2020

Wakacje minęły,
Uleciały jak chmurki na niebie.
Dzieci plecaki wzięły
I biegną szkoło do ciebie..."

Długie, upalne i pełne atrakcji wakacje dobiegły końca. Przyszedł czas, kiedy dzieci i młodzież znowu muszą zacząć chodzić do szkoły.

2 września 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2   w Kętach rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2019/2020.

Na początku  wszyscy zgromadzeni na sali gimnastycznej obejrzeli prezentację  przygotowaną przez uczniów klasy 6d wraz z wychowawcą p. Anną Bartosz i przy współpracy pań: Jadwigi  Adamczyk, Anny Wiśniowskiej, Jadwigi Majdy. W krótkich słowach uczniowie przypomnieli  jakie wartości towarzyszą im  w życiu szkolnym.  Dekoracja autorstwa pań Pauliny Łyczko i Elżbiety Szymańskiej przypomniała, że czas już wrócić  do szkoły.

Pani Dyrektor Maria Koperska ze szczególną życzliwością zwróciła się do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im, aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Zwracając się do wszystkich zebranych uczniów zauważyła, że „ dobro wraca”  i warto dzielić się nim z  innymi ludźmi. Swoją obecnością zaszczycił nas zastępca burmistrza Kęt Pan  Rafał  Ficoń.  W swoim przemówieniu życzył, by uczniowie kierowali się w życiu  wartościami  jak kreatywność i  pasja.

Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez Pana Rafała Ficonia, Panią Dyrektor i Panią Annę Pustelnik  drużynie chłopców  złotych medali.

Chłopcy w składzie:  Kamil Kosowski, Beniamin Baścik, Tymon Madej, Karol Marek, Szymon Rychły i Artur Wierzbicki zdobyli pierwsze miejsce  w Trójboju LA w Igrzyskach Dzieci rozegranych w czerwcu na obiekcie sportowym AWF Kraków.

Życzymy  wszystkim  nauczycielom  wielu sukcesów i  uczniom dobrych ocen !

Copyright 2011 Nowy rok szkolny 2019/2020. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free