01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Recytatorki „Dwójki” nagrodzone

9 maja w Młodzieżowym Domu Kultury w Oświęcimiu odbyły się eliminacje regionalne XXXV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego. Aż dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach  znalazły się w wąskim gronie laureatów tego prestiżowego przeglądu. Zuzanna Jastrzębska z klasy 6 integracyjnej otrzymała wyróżnienie, a jej o rok starsza koleżanka Julia Augustyńska ( 7b sportowa) jedno z trzech miejsc promowanych awansem do etapu finałowego, który odbędzie się w Nowym Sączu.  Opiekunkami dziewcząt były kolejno: Dorota Cisińska i Grażyna Małysa.

Copyright 2011 Recytatorki „Dwójki” nagrodzone. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free