01
01
Budynek Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach
02
02
Plac zabaw przy budynku szkolnym
03
03
Zajęcia wychowania fizycznego na hali sportowej
04
04
Tablica pamiątkowa gimnazjum

Matematyka wokół nas

Dnia 14 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Kętach świętowaliśmy „Dzień Liczby PI”. Z tej okazji została przygotowana wystawa prac uczniowskich pt. „Matematyka wokół nas”. Na wystawie znalazły się prace uczniów z klasy 6b wykonane z figur przestrzennych - brył. Do najpiękniejszych należy zaliczyć pracę przedstawiającą kolorową papugę, zamek, czy robota.  Zaprezentowane zostały też prace plastyczne uczniów z klasy 4d wykonane z „łamanych” oraz piękne prace z płaskich figur geometrycznych uczniów z klasy 5bs, 5d i 5e. Wystawa wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko wśród uczniów.

 A.J.

Copyright 2011 Matematyka wokół nas. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach
Joomla Templates by Wordpress themes free